Kas oleks keegi...

kes aitaks mul serverisse drupal koos lisadega (jutuka(d) jne) paigaldada ja seadistada mõistliku tasu eest?

mis lisasid mõtled, sellest oleneb ka hind
Tere! Vajaksin abi kodulehekulgede loomisel ning arendamisel.. Sooviksin alustada mingil juba valmis uleval oleval kodulehel ning seda edasi arendata.. Alguseks oleks abi vaja et leida sobiv teenus, millel piisavalt tasmel programmialus et lehekulge saaks edaspidi täiendata e-pood luua jne.. Tunne ise huvi näiteks www.drupal.com aluse vastu, kui sellel baseeruva poolvamisvariandi leiaks mida saaks edasi arendata, ka teised toimivad tasemel variantid on täiesti vastuvöetavad.. lehekuljed ripuksid oma domeeni otsas millele oleks suunatud mitemeid "abidomeene" Luhikokkuvötes: Lehekulgedele oleks sissepääs parooliga ning teatud soovitud pöhilised andmed täites.. Lehekuljel info ning valiku kusimusi milledest saab + vöi miinus punkte miillede arv peab olema ettesätitav vastavalt soovile..ka valevastuse puhul programm suunaks info juurde mis sees lehekuljel vöi linkiga väljaspoole lehekulge.. Igakusimuse juures peaks olema kliendil vöimalus kommenteerida,ning jättä täendavad muud infod, linke jne, mis peaksi olema aktiivsed siis kui teenusepakkuja neid hiljem ule vatab.. Lisakommentaaridest ka vöimalus ntx vastavalt pikkusele saada + vöi miinus punkte.. seal ka peaks olema link facebooki vöi twitteri jne et klient saaks jätta oma sönumi sinna soovi korral privaatselt (ainult privaatselt?) Ka facebooki jne kasutamisest vöi kasutamata jätmisest vöimalik saada +- voi 0 punkte arv vastavlt kuidas ette sätitud.. Teenuse pakkujal peaks olema valikuliselt ettesätitult vöimalus näitada kliendile punktide arv (iga kusimuse juures peaks olema setting eraldi) mis vöimalik saada vastamise jne korrall Mingi vahe siis kui lehekulgi juba piisaval läbi käitud kliendi poolt, tuleks mingi stopp..ts hindamine kas klient tahab ikka edasi jätgata vöi mitte...kusimused ning nöuted täpselt selle kohat nin vöib olla siis uued paroolid vöimingi muu vastav lahenduse variant..mis peatab tegevuse ning ainult tösine soovija saab/jätgab edaspidiste kusimsute juurde.. Lehekuljedtuleksid olla siis universaalsed ning neid peakssaama luua/sisustada vastavalt vajadusele kui palju tahes.. Siin natuge kirjeldust milline kodukas vöiks välja näha..aga arendamine toimuks samm sammult tasapisi ning kohe alguses poleks vaja olla veel köiki lahendusi olemas...alustada vöiks lihtsast pöhiinfost mis sisseregistreerumisega, siis arendaks edasi.. Olen avatud ka teiepoolsetele pakkumistele kodulehekulje lahenduste suhtes.. Mis on teie tasutamise alused? Mis on tunnihinnaks? Jään ootama teie vöimalikult kiire vastust Tervitades Jaan Eskelinen jaan.eskelinen@gmail.com Ps. olen Eestis ise ka piki aastaid elanud,ning äridega tegelenud ja päris palju olnud kokkupuuteid ka arvutiprogrameerimise pakkujatega,ning sellega olen kullalt hinnateadlik / tundllik, näiteks möned aastad tagasi krooniajal kasutasin uhe tipp proge teenuseid, kes teenindas ka suuri pankasid...tal oli tunnitasuks 1xxeek..ning töö kiire ja väga kvaliteetne..:)
Rahvusvaheline DrupalCamp Baltics konverents toimub nüüd juba 7. korda - 28 Oktoobril 2016 Riias (Albert Hotel, Dzirnavu street 33, Riga, Latvia). Tegemist on regiooni suurima Drupali kogukonna üritusega, millest võtavad osa veebiprofessionaalid, arendajad, turundajad nii Eestist, Lätist, Leedust ning ka kaugemalt. Konverents on hea võimalus jagada teadmisi ja kogemusi oma ala tippudega.
 
Drupal on kaasaegne ning laia funktsionaalsusega vabavaraline sisuhaldusplatvorm, mida arendab suur rahvusvaheline kogukond. Meie iga-aastane kokkusaamine aitab kaasa nii kohaliku kogukonna kui ka platvormi enda jätkusuutliku arengu tagamisele.
 
Alates esimesest DrupalCamp Baltics üritusest aastal 2010 on üritus igal aastal toimunud ühes Balti riigi pealinnas. Konverentsil toimuvate ettekannete teemadeks on muugulgas: Drupali platvormi ja sellel baseeruvate rakenduste kasutatavus, erinevad Case-study'd realiseeritud projektidest, arendusmetoodika, tööriistad ning erinevate Drupali moodulite kasutamine praktikas.
 
Sellel aastal on koverentsil kaks paralleelset track'i, millest üks on pühendatud tehnilistele Drupali teemadele ning teine erinevatele Case study'dele ning äriarenduse suunitlusega teemadele. Piletid üritusele on saadaval DrupalCamp Baltics'i kodulehel www.drupalcampbaltics.com. Pressiesindajatel on võimalus taotleda vastavat ligipääsu ning osaleda üritusel tasuta.
 
Kõik, kes soovivad üritusele enda poolt kaasa aidata, on oodatud esitama enda poolt ideid ettekanneteks või üritust oma organisatsiooni poolt sponsoreerima. Igasugune ürituse reklaam sotsiaalmeedias on samuti igati oodatud!
 
Lisainfo, press:
 
Zane Abelite-Medne
Mob: +371 27727972
Twitter: @DCBaltics

28.-29. augustil toimub Tallinnas Baltikumi vabavara kogukonna tähtsündmus DrupalCamp Baltics. Juba kuuendat aastat järjest tullakse kokku, esitletakse tehtud suurprojekte, jagatakse teadmisi ja arutatakse tuleviku üle.

Tänaseks on sündmuse haare kasvanud nii suureks, et meelitab siia tipptegijad Balti riikidest, Põhja- ning Kesk-Euroopast.

Oodatud on kõik veebimaailma ja vabavara huvilised. Ettekanded on suunatud erinevatele veebiarenduse valdkondadele ja nende hulgast leiab põnevaid teemasid ka ilma tehniliste eelteadmisteta osaleja. Teadmisi vahetavad arendajad, projektijuhid ja ettevõtjad. Tehnilisi süvateadmisi jagatakse hands-on töötoas ehk DrupalSprindil.

Mis on Drupal ja Drupali kogukond?

Drupal on üks populaarsemaid avatud lähtekoodiga veebiarendustarkvarasid - üks “suurest kolmest”. Drupalil baseeruvad mõned maailma suurimad veebisaidid nagu The Economist, Examiner.com ja USA Valge Maja, Eestis võib näiteks tuua uue ministeeriumeid ühendava Valitsusportaali http://valitsus.eeSEB Panga, Tartu Ülikooli jpt.

Drupali edu tuum on rohkem kui 1 miljoni kasutajaga kogukond, kellest üle 38 000 on professionaalsed veebiarendajad. DrupalCamp on kogukonna jaoks oluline regionaalne sündmus, kus on võimalik Drupali alaseid teadmisi vahetada ning selle maailmaga lähemalt tutvuda. Lisaks DrupalCamp’idele toimuvad regulaarselt ka DrupalCon’id, mis hõlmavad tervet maailmajagu ja kus on osalejaid tuhandetes. Järgmine Euroopa DrupalCon toimub 21.-25.09 Barcelonas.

DrupalCamp Baltics 2015 korraldaja on Drupal Estonia MTÜ. Kõik täiendavad küsimused on oodatud info@drupalcampbaltics.com aadressile. Lisinfot ürituse kohta jagame selleks loodud veebilehel:www.drupalcampbaltics.com .

Ürituse ajaloost saab ülevaate siit.

 

We are seeking for eye-opening sessions from everyone who loves Drupal and wants to share his/her valuable experience with other Drupalistas.
 
It can be some outstanding project you were part of, new technologies or methods you have practiced and found really valuable, collection of best practices you follow and believe in, or some other interesting topic from Drupal world.

Giving a session at DrupalCamp is also a perfect opportunity to test your perfomance before talking to much larger audience at DrupalCon Barcelona one month later.
 
 

We are happy to announce that DrupalCamp Baltics is back in Tallinn again!

This year's camp will take place on August 28th, in Hotel Euroopa, Tallinn, Estonia.  Make sure you mark the date in your calendar and join our newsletter for early bird tickets, session news and other updates. DrupalCamps are the best places for getting experience, finding new partners and also having fun!